2021

Славсько ФАНК
"Славсько Фанк" - це фестиваль української поп-музики 70-х років у Славську, що покликаний підвищити туристичну привабливість територіальної громади, а також популяризувати українську естрадну пісню 60 - 70 років XX століття (та загалом культуру тих років) через призму музики, мистецтва та традицій. Завдяки тематиці фестивалю Славське зможе охопити широку аудиторію, що охоплює різні покоління українців: як тих, чия молодість припала на 70-ті роки, так і теперішню молодь, в середовищі якої відроджується інтерес до фанк-музики. Проєкт також створює можливості для презентації місцевої бойківської культури та поглиблення участі місцевої громади у культурному житті країни.

Побажання по кольорах. Це кольори Які використовуються в бренді Славська. Не є критичним що б використовувати обовязково їх всіх. Їх можна використовувати частков, можливо інші відтінки (скоріше б рухався в сторону яскравості), можливо доповнювати ще якимось кольорами. Основна задачка що б було стільно модно маладьожно )
Що вартує використовувати у візуальному ряді:
  • Старі фото виконавців ВІА.
  • Дизайни платівок виконавців ВІА.
  • Ілюстровані елементи.
  • Краєвиди (гори, річка і тд тп.) умовно краєвиди - це може бути задній фон, а може бути просто візуальний елемент який нагадує гору.
ПОДОБАЄТЬСЯ
Поєднання старих ретро фото із яскравими кольоровими вкрапленнями.
ПОДОБАЄТЬСЯ
Обкладинки платівок того періоду гуртів ВІА.
Для натхнення.
If a building becomes architecture, then it is art